Pustkovecký přelet, 30.6.2019

Kategorie: Odrážedla

St. číslo Příjmení Jméno team
1 317 Gruchala Tobiáš Ostrava
2 320 Melichar Martin CYKLOKRAMO Suchdol nad Odrou
3 319 Muchová Sarah SK JIŘÍ TEAM Ostrava
4 315 Černá Kristýna Ostrava-Poruba
5 314 Obrusníková Adéla Otrava-Poruba
6 324 Surovec Adam SK EDIE TEAM Vsetín
7 313 Hibler Filip HASIČI Pustkovec
8 323 Klimek Matyáš Ostrava

Kategorie: Minikola

St. číslo Příjmení Jméno team
1 318 Mucha Max SK JIŘÍ TEAM Ostrava
2 327 Holuša Filip DK BIKESHOP Racing Team
3 325 Mušálková Markéta HEAD PRO TEAM Opava
4 322 Klimková Kristýna Ostrava
5 316 Stříž Šimon Havířov
6 326 Valová Karolína YOGI TEAM Ostrava
7 321 Florčinský Vojtěch Ostrava

Kategorie: Bajkerky 7-8 let (2 kola, malý okruh)

St. číslo Příjmení Jméno team Čas
1 18 Surovcová Ella SK EDIE TEAM Vsetín 0:04:57
2 29 Lašková Eliška TJ Smolkov  
3 30 Janštová Natálie TJ Smolkov  
4 37 Florčinská Adéla Ostrava  

Kategorie: Bajkeři 7-8 let (2 kola, malý okruh)

St. číslo Příjmení Jméno team Čas
1 5 Halás Antonín CYKLOTEAM KOLÁRNA Olomouc 0:04:05
2 15 Vala Radim YOGI TEAM Ostrava  
3 41 Vacek Václav SK JIŘÍ TEAM Ostrava  
4 42 Melichar Tomáš CYKLOKRAMO Suchdol nad Odrou  
5 12 Neumann Ondřej Klimkovice SACHASPORT  
6 34 Jirout Josef KILPI KIDS RACING TEAM  
7 56 Korch Dominik Ostrava  
8 9 Beran Lukáš DK BIKESHOP Racing Team  
9 25 Kolář Tomáš TJ Martinov  
10 49 Stříž Matyáš Havířov  

Kategorie: Bajkerky 9-10 let (4 kola, malý okruh)

St. číslo Příjmení Jméno team Čas
1 28 Lašková Anežka TJ Smolkov 0:08:32
2 45 Klučková Hanka KILPI KIDS RACING TEAM  
3 31 Čechová Eliška HEAD PRO TEAM Opava  

Kategorie: Bajkeři 9-10 let (4 kola, malý okruh)

St. číslo Příjmení Jméno team Čas
1 8 Bukovský Ondřej DK BIKESHOP Racing Team 0:07:34
2 32 Jirout Filip KILPI KIDS RACING TEAM  
3 55 Křupala Jakub KOLOROUŽEK Zlín  
4 43 Mucha Samuel SK JIŘÍ TEAM Ostrava  
5 13 Machač Tomáš CYKLOTEAM MXM Hulín  
6 27 Černín Lukáš TJ Smolkov  
7 46 Klučka Vašek KILPI KIDS RACING TEAM  
8 35 Gebauer Adam SPORTOVNÍ KURZY Opava  
9 50 Korch Samuel Ostrava  

Kategorie: Mladší žákyně (3 kola, střední okruh)

St. číslo Příjmení Jméno team Čas
1 11 Bukovská Barbora DK BIKESHOP Racing Team 0:11:25
2 54 Křupalová Kristýna KOLOKROUŽEK Zlín

Kategorie: Mladší žáci (4 kola, střední okruh)

St. číslo Příjmení Jméno team Čas
1 16 Mušálek Jakub HEAD PRO TEAM Opava 0:12:47
2 4 Halás Václav CYKLOTEAM KOLÁRNA Olomouc  
3 39 Dvořák Sebastian HEAD PRO TEAM Opava  
4 59 Polášek Richard BIKE 2000  
5 40 Sýkora Václav HEAD PRO TEAM Opava  
6 67 Zvědělík Vojtěch ACS DRAK Vrbno  
7 23 Malý Jakub GRUNDYteam  
8 22 Čech Kuba GRUNDYteam  
9 26 Černín Ondřej TJ Smolkov  
10 24 Kolář Adam TJ Smolkov  

Kategorie: Starší žákyně (4 kola, střední okruh)

St. číslo Příjmení Jméno team Čas
1 74 Olivová Denisa HEAD PRO TEAM Opava 0:14:51
2 63 Westová Alžběta BIKE TEAM SPORTOVNÍ KURZY.CZ Opava  
3 62 Macolová Amálka HEAD PRO TEAM Opava  
4 3 Motyčková Sára DK BIKESHOP Racing Team  

Kategorie: Starší žáci (6 kol, střední okruh)

St. číslo Příjmení Jméno tema Čas
1 38 Sýkora Josef HEAD PRO TEAM Opava 0:18:50
2 69 Friedler David SK JIŘÍ TEAM Ostrava  
3 64 Rubač Tomáš HEAD PRO TEAM Opava  
4 52 Garnek Ksawier Rydultowy  
5 19 Svobodník Nikola ASPIRE SCM Brno  
6 65 Matinásek Maty HEAD PRO TEAM Opava  
7 57 Padrta Ondřej NAPOHODU BIKE TEAM Píšť  
8 61 Raška Matouš SK JIŘÍ TEAM Ostrava  
9 66 Zvědělík Ondřej ACS DRAK Vrbno  
10 68 Sacke Jakub SK JIŘÍ TEAM Ostrava  
11 58 Foldyna David KILPI KIDS RACING TEAM  
12 70 Janda Lukáš SK JIŘÍ TEAM Ostrava  

Kategorie: Kadeti (5 kol, velký okruh)

St. číslo Příjmení Jméno team Čas
1 84 Hlávka Adam SUPERIOR RIDERS 0:37:48
2 88 Neugebauer Michal SPORTOVNÍ KURZY Opava  
3 90 Brudný Karel BIKE 2000  
4 73 Štěpánek Adam BIKE 2000  
5 60 Polášek Ondřej BIKE 2000  
6 51 Figel Max SK JIŘÍ TEAM Ostrava  
7 105 Voznička Ondřej SK JIŘÍ TEAM Ostrava  
8 48 Švidrnoch Jakub SK JIŘÍ TEAM Ostrava  

Kategorie: Juniorky (3 kola, velký okruh)

St. číslo Příjmení Jméno team Čas
1 72 Zdražilová Zoe SK JIŘÍ TEAM Ostrava 0:39:15

Kategorie: Junioři (8 kol, velký okruh)

St. číslo Příjmení Jméno team Čas
1 94 Horák Dominik QUINTBIKE.CZ 0:58:21
2 78 Vítek Tomáš HEAD PRO TEAM Opava  
3 77 Bohdalovský Jiří HEAD PRO TEAM Opava  
4 92 Pietroň Filip HEAD PRO TEAM Opava  
5 107 Jančík Martin SK JIŘÍ TEAM Ostrava  
6 113 Malík Matyáš BIKE 2000  

Kategorie: Ženy (4 kola, velký okruh)

St. číslo Příjmení Jméno team Čas
1 96 Olivová Alexandra HEAD PRO TEAM Opava 0:38:05
2 79 Mikolajewska Karolina MIKESZ TEAM  
3 47 Gruchalová Lucie CK HOBBY Bohumín  

Kategorie: Ženy Masters (4 kola, velký okruh)

St. číslo Příjmení Jméno team Čas
1 85 Chmurová Šárka MAX CURSOR 0:38:29

Kategorie: Muži (8 kol, velký okruh)

St. číslo Příjmení Jméno team Čas
1 119 Říman Jakub TJ AŠ Mladá Boleslav 0:58:20
2 97 Lamich Adam SUPERIOR RIDERS  
3 2 Tekula Hynek DK BIKESHOP Racing Team  
4 89 Lettovský Tomáš SUPERIOR RIDERS  
5 10 Miavec Daniel DK BIKESHOP Racing Team  
6 99 Hřivňacký Marek QUINTBIKE.CZ  
7 95 Sedláček Marek SK JIŘÍ TEAM Ostrava  
8 98 Hannig Jakub QUINTBIKE.CZ  
9 114 Slovák Radim Opava  
10 101 Volík Marek FORCE TEAM Jeseník nedokončil
11 86 Lasák Matěj MAX CURSOR nedokončil
12 104 Voznička Vojtěch HEAD PRO TEAM Opava nedokončil
13 106 Keisler Jiří SK JIŘÍ TEAM Ostrava nedokončil

Kategorie: Muži Masters A (8 kol, velký okruh)

St. číslo Příjmení Jméno team Čas
1 112 Zelený Ondřej ELEVEN MERCEDES MITAS 0:56:27
2 111 Kalita Tomáš HEAD PRO TEAM Opava  
3 6 Veber Michal DK BIKESHOP Racing Team  
4 82 Grček Lubomír DK BIKESHOP Racing Team  
5 83 Kocián Daniel HUPNAKOLO.CZ  
6 33 Grygar Tomáš DK BIKESHOP Racing Team  
7 110 Planka Dalibor DK BIKESHOP Racing Team  
8 17 Urban Michal DK BIKESHOP Racing Team  
9 116 Cisovský David M+D MARKET  
10 76 Sasko Kamil SK JIŘÍ TEAM Ostrava  
11 117 Fus Martin REAPRO BIKE TEAM nedokončil
12 115 Kroček Roman SK CROSSBIKE nedokončil
13 118 Stříž Petr Havířov nedokončil
14 100 Mrkva Libor Hranice nedokončil

Kategorie: Muži Masters B (8 kol, velký okruh)

St. číslo Příjmení Jméno team Čas
1 7 Bukovský Lukáš DK BIKESHOP Racing Team 0:58:54
2 102 Hašek Petr SK BAGBIKE  
3 109 Mrkva Jakub BIKESHOP29  
4 108 Jančík Martin SK JIŘÍ TEAM Ostrava  
5 87 Neugebauer Karel SPORTOVNÍ KURZY Opava  
6 14 Motyčka Roman DK BIKESHOP Racing Team  
7 20 Svobodník Adam OPEN CYCLING ACADEMY  
8 21 Kolář Martin TJ Smolkov  
9 80 Kula Tomasz MIKESZ TEAM  
10 53 Papaj Tomáš DK BIKESHOP Racing Team  
11 36 Holuša Petr DK BIKESHOP Racing Team  
12 44 Mucha Ivo Ostrava  

Kategorie: Muži Masters C (5 kol, velký okruh)

St. číslo Příjmení Jméno team Čas
1 1 Kovářík Ivo DK BIKESHOP Racing Team 0:38:46
2 71 Janda Petr DK BIKE Racing Team  
3 91 Sedláček Jiří SK JIŘÍ TEAM Ostrava  
4 75 Hudeček Roman CYKLONOVAK TÝM  
5 93 Siřinek Aleš SK BIG BIKE  
6 81 Bluszcz Stefan ŠAFRATA Bohumín